Pierwszy taniec

Zbliża się ślub? Zapraszamy na lekcje pierwszego tańca weselnego, podczas których profesjonalnie przygotujemy jednocześnie efektowną oraz odpowiednio dobraną do Państwa umiejętności choreografię. Dzięki temu będą czuć się Państwo komfortowo na parkiecie i wyglądać przy tym niczym zawodowi tancerze. Oprócz tego, oferujemy pomoc przy wyborze muzyki oraz tworzeniu składanek muzycznych.

Latino

Latino solo to świetna zabawa dla wszystkich pań – także singielek. Kochasz tańczyć, ale nie masz z kim? Zapisz się na kurs tańca latino solo, a oprócz relaksu i poprawy humoru zyskasz szczuplejszą sylwetkę i seksapil.

Taniec użytkowy

przeznaczony jest dla wszystkich par, które chcą bawić się tańcem i nauczyć się tańczyć razem. Jest to uniwersalny styl tańca, który łączy w sobie elementy różnych technik tanecznych. Taniec użytkowy to taniec w parach, który można tańczyć podczas wesela, w klubie czy na sylwestra.

Choreoterapia dla seniorów

Jest techniką należącą do szerokiego nurtu arteterapii (terapii poprzez sztukę). Terapia tańcem opiera się na wykorzystaniu ruchu jako procesu, który zwiększa fizyczną, psychiczną i duchową integrację człowieka. Podstawowe elementy tańca – ruch i rytm stają się drogą do uzyskania harmonii ciała i umysłu, ułatwiają poznanie siebie i swoich emocji.