Zajęcia dla dzieci online

Drogi Rodzicu,

czy masz wrażanie, że w okresie izolacji, dzieci mają więcej energii niż wcześniej i dosłownie „wchodzą” Ci na głowę? Jeśli tak, zobacz, co nasi najlepsi animatorzy i instruktorzy, przygotowali dla Ciebie:

1. Wirtualne studio tańca i animacji Just Dance:

Poniedziałek/ Czwartek – 14:00 zajęcia taneczne dla dzieci na żywo

Środa/ Piątek – 14:00 zajęcia z animatorem Psi Patrol rusza do akcji

Cena za 4 spotkania 37 zł

2. Lekcje tańca dla dzieci w formie video w atrakcyjnej cenie – odtwarzasz kiedy chcesz, a dzieci tańczą z nami. Cena za 4 lekcje od 35 zł.

3. Urodzinki online – od teraz urodzinki w okresie izolacji nie muszą być smutne. Zaproś ulubionego bajkowego bohatera swojego dziecka, a on „wyskoczy” z ekranu. Cena od 97 zł.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

1. Wybierasz formę, która najbardziej zainteresuje Twoje dziecko

2. Wysyłasz do nas zgłoszenie : http://bitly.pl/61hPN, w którym podajesz w jakich zajęciach Twoje dziecko, chce wziąć udział.

3, Po otrzymaniu zgłoszenia i płatności kontaktujemy się emailowo.

Zapisz dziecko już dziś i znajdż trochę czasu dla siebie!

 

Pozostałe zajęcia w studio zawieszone:

Klub Aktywnego Maluszka od 1,5 lat

Celem zajęć jest przygotowanie dziecka do samodzielnego pójścia do przedszkola i szybszej w nim adaptacji. Podczas zajęć dzieci nawiązują kontakty z rówieśnikami, uczą się zasad obowiązujących w grupie. Na początku dzięki bliskości opiekuna czują się bezpiecznie w nowym miejscu, w otoczeniu nowych osób. Stopniowo przyzwyczajają się do Pani prowadzącej i bez rodzica uczestniczą w zajęciach.  Każde spotkanie to inny temat przewodni. W ramach Klubu Maluszka dzieci odbywają zajęcia angielskiego, rytmiki, gimnastyki korekcyjnej i wielu innych.

SHOW DANCE KIDS

SHOW DANCE KIDS to taniec dla wszystkich którzy uwielbiają się ruszać w rytm różnorodnej muzyki! Na zajęciach będziemy poznawać różne nowoczesne style taneczne takie jak: zumba, hip hop, dancehall, cheerleading. Będziemy kształcić pamięć ruchowa poprzez układy taneczne, zabawy taneczne pomoga rozwinąć nam kreatywność, a przede wszystkim dobrze się bawić!

Taneczne podróże od 2 lat

„Taneczne Podróże” to nasz autorski program edukacyjno – taneczny opracowany z myślą o przedszkolakach. W trakcie tanecznej podróży wyruszamy w niezwykłą wyprawę po świecie tańca, ruchu i baśni. Poznajemy różne rejony świata i odwiedzamy miejsca, w których mieszkają bajkowi bohaterowie. W czasie lekcji najmłodsi tancerze odkrywają rytmy wielu tańców, wykonują swoje pierwsze układy taneczne, biorą udział w konkursach i zabawach ruchowych.

Mała balerinka od 3 lat/Balet

Balet rozbudza wrażliwość na piękno i estetykę ruchu. Program oparty na technice tańca klasycznego ma na celu wykształcenie harmonii i ładu w tańcu. Na zajęciach dzieci tańczą swoje pierwsze baletowe układy, poznają podstawowe pozycje i ćwiczenia. Uczą się płynności ruchów, wdzięku i piękna. Balet doskonale wyrabiają nawyk prawidłowej postawy. Podczas lekcji dzieci tańczą do muzyki klasycznej, jazzowej i filmowej. Lekcje baletu przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 – 5  lat.

Zumba Kids 

to zajęcia dla dzieci łączące elementy fitnessu oraz tańca w formie świetnej zabawy. Nauka choreografii do znanych dziecięcych utworów przy wspaniałej atmosferze to 100% frajdy i przyjemności dla każdego malucha. Oprócz rozwoju ruchowego, dzieci otrzymują dużą dawkę endorfin, uśmiechu i pozytywnej energii ucząc się oraz bawiąc wśród rówieśników. Poznają style taneczne takie jak hip hop, videoclip dance, latino, taniec brzucha, dancehall, cumbia czy reggaeton.

Gimnastyka artystyczna z elementami tańca

Z czym kojarzy się Wam Wróżka, Calineczka czy Śpiąca Królewna? Poduszka, różdżka, chusta…. te i wiele innych rekwizytów scenicznych wykorzystamy na naszych twórczych zajęciach! będziemy uczyć się jak z wdziękiem i emocjami współtworzyć z przyborem spójną historię sceniczną. Będziemy ćwiczyć jak wyrażać radość czy smutek, nauczymy się m.in. szpagatów i przerzutów, uwrażliwimy się na piękno muzyki i poruszymy naszą wyobraźnię tak, aby przelać w ciało ruch, który będzie wzruszać widza. Zapraszamy na zajęcia taneczne z elementami gimnastyki artystycznej i tańca jazzowego, podczas których wykorzystywać będziemy różne przedmioty, z którymi stworzymy poruszające kompozycje sceniczne.

Taniec nowoczesny / Hip-Hop

Taniec Nowoczesny jest stylem zawierającym w sobie elementy tańca hip-hop, house, oldschool, a więc jest bardzo różnorodny każdy znajdzie coś dla siebie. Taniec ten jest bardzo energiczny, wymaga twardych mocnych ruchów. Pokazuje głównie silne emocje, wzmacnia pewność siebie.

Jazz Kids

Dzieci w tym rodzaju tańca opanowują sztukę skupienia i koncentracji. Taniec ten pozwala na większą swobodę ruchu poprzez ćwiczenia rozciągające. Jest gatunkiem zawierającym w sobie m.in  elementy baletu, teatru i akrobatyki, więc w żaden sposób nie ogranicza wyobraźni w tworzeniu pięknych choreografii.

Dla dorosłych

Taniec i gimnastyka dla mamy i smyka

Zapraszamy na zajęcia, wypełnione tanecznymi krokami z wielu technik i stylów tanecznych oraz ćwiczeniami wzmacniająco-rozciągającymi, wykonywanymi przez mamę i dziecko, przez mamę z dzieckiem oraz przez dziecko wokół mamy! Nie może być lepiej, by budować więź dziecko-rodzic, by pokazywać dziecku wzorce zdrowego trybu życia, by mama mogła czerpać moc energii dla siebie, potrzebnej także dziecku. Oboje mają zdrowo się zmęczyć, ze szczególnym uwzględnieniem tego, by mama wzmacniała i rozciągała poszczególne partie mięśni, od mięśni ramion, przez całą długość kręgosłupa, mięśnie brzucha, po pośladki, uda i łydki, a smyk by uelastyczniał ciało i umuzykalniał umysł! Przyjdź ze swoją pociechą i wyzwalaj endorfiny dla siebie, którymi emanować będziesz cały wieczór, zarażając innych pozytywną energią.

Pierwszy taniec

Zbliża się ślub? Zapraszamy na lekcje pierwszego tańca weselnego, podczas których profesjonalnie przygotujemy jednocześnie efektowną oraz odpowiednio dobraną do Państwa umiejętności choreografię. Dzięki temu będą czuć się Państwo komfortowo na parkiecie i wyglądać przy tym niczym zawodowi tancerze. Oprócz tego, oferujemy pomoc przy wyborze muzyki oraz tworzeniu składanek muzycznych.

Latino

Latino solo to świetna zabawa dla wszystkich pań – także singielek. Kochasz tańczyć, ale nie masz z kim? Zapisz się na kurs tańca latino solo, a oprócz relaksu i poprawy humoru zyskasz szczuplejszą sylwetkę i seksapil.

Taniec użytkowy

przeznaczony jest dla wszystkich par, które chcą bawić się tańcem i nauczyć się tańczyć razem. Jest to uniwersalny styl tańca, który łączy w sobie elementy różnych technik tanecznych. Taniec użytkowy to taniec w parach, który można tańczyć podczas wesela, w klubie czy na sylwestra.

Choreoterapia dla seniorów

Jest techniką należącą do szerokiego nurtu arteterapii (terapii poprzez sztukę). Terapia tańcem opiera się na wykorzystaniu ruchu jako procesu, który zwiększa fizyczną, psychiczną i duchową integrację człowieka. Podstawowe elementy tańca – ruch i rytm stają się drogą do uzyskania harmonii ciała i umysłu, ułatwiają poznanie siebie i swoich emocji.