Zajęcia dla dzieci online

Drogi Rodzicu,

Ruch jest naturalną potrzebą dzieci. W okresie izolacji domowej, dzieci potrzebują tańca bardziej niż kiedykolwiek.

Jeśli masz wrażanie, że dzieci mają więcej energii niż wcześniej i dosłownie „wchodzą” Ci na głowę lub poszukujesz sposobu na aktywne zorganizowanie czasu swoim pociechom w domu, zapraszamy do zakupu lekcji tańca w formie filmików na platformie YouTube.

Odtwarzasz kiedy chcesz, a dzieci przez cały okres izolacji tańczą z nami.

Lekcje dostosowaliśmy do możliwości dzieci od 2 do 8 lat (z podziałem na grupy wiekowe).

Do wyboru:

balet, zumba kids, taneczne podróże lub urodzinki z ulubionym bohaterem

Więcej informacji i zamówienie:

https://tiny.pl/tzrwt

 

Taneczne podróże od 2 lat

„Taneczne Podróże” to nasz autorski program edukacyjno – taneczny opracowany z myślą o przedszkolakach. W trakcie tanecznej podróży wyruszamy w niezwykłą wyprawę po świecie tańca, ruchu i baśni. Poznajemy różne rejony świata i odwiedzamy miejsca, w których mieszkają bajkowi bohaterowie. W czasie lekcji najmłodsi tancerze odkrywają rytmy wielu tańców, wykonują swoje pierwsze układy taneczne, biorą udział w konkursach i zabawach ruchowych.

Mała balerinka od 3 lat/Balet

Balet rozbudza wrażliwość na piękno i estetykę ruchu. Program oparty na technice tańca klasycznego ma na celu wykształcenie harmonii i ładu w tańcu. Na zajęciach dzieci tańczą swoje pierwsze baletowe układy, poznają podstawowe pozycje i ćwiczenia. Uczą się płynności ruchów, wdzięku i piękna. Balet doskonale wyrabiają nawyk prawidłowej postawy. Podczas lekcji dzieci tańczą do muzyki klasycznej, jazzowej i filmowej. Lekcje baletu przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 – 5  lat.

Zumba Kids 

to zajęcia dla dzieci łączące elementy fitnessu oraz tańca w formie świetnej zabawy. Nauka choreografii do znanych dziecięcych utworów przy wspaniałej atmosferze to 100% frajdy i przyjemności dla każdego malucha. Oprócz rozwoju ruchowego, dzieci otrzymują dużą dawkę endorfin, uśmiechu i pozytywnej energii ucząc się oraz bawiąc wśród rówieśników. Poznają style taneczne takie jak hip hop, videoclip dance, latino, taniec brzucha, dancehall, cumbia czy reggaeton.

Dla dorosłych

Taniec i gimnastyka dla mamy i smyka

Zapraszamy na zajęcia, wypełnione tanecznymi krokami z wielu technik i stylów tanecznych oraz ćwiczeniami wzmacniająco-rozciągającymi, wykonywanymi przez mamę i dziecko, przez mamę z dzieckiem oraz przez dziecko wokół mamy! Nie może być lepiej, by budować więź dziecko-rodzic, by pokazywać dziecku wzorce zdrowego trybu życia, by mama mogła czerpać moc energii dla siebie, potrzebnej także dziecku. Oboje mają zdrowo się zmęczyć, ze szczególnym uwzględnieniem tego, by mama wzmacniała i rozciągała poszczególne partie mięśni, od mięśni ramion, przez całą długość kręgosłupa, mięśnie brzucha, po pośladki, uda i łydki, a smyk by uelastyczniał ciało i umuzykalniał umysł! Przyjdź ze swoją pociechą i wyzwalaj endorfiny dla siebie, którymi emanować będziesz cały wieczór, zarażając innych pozytywną energią.

Pierwszy taniec

Zbliża się ślub? Zapraszamy na lekcje pierwszego tańca weselnego, podczas których profesjonalnie przygotujemy jednocześnie efektowną oraz odpowiednio dobraną do Państwa umiejętności choreografię. Dzięki temu będą czuć się Państwo komfortowo na parkiecie i wyglądać przy tym niczym zawodowi tancerze. Oprócz tego, oferujemy pomoc przy wyborze muzyki oraz tworzeniu składanek muzycznych.