Hip-hop/taniec nowoczesny

Hip – hop to obecnie najmodniejsza technika taneczna. Głównym celem naszych lekcji jest zapoznanie dzieci z elementami muzyki, stroju oraz podstawowymi krokami w stylu hip-hop.
Dzięki naszym zajęciom, już najmłodsi mogą zaprezentować swoje pierwsze choreografię tego widowiskowego tańca. Taniec nowoczesny to świetna zabawa, dynamiczna muzyka i niezwykle żywiołowe choreografie. Na występach nie zapominamy o hiphopowych akcesoriach. Zajęcia z tańca ulicznego przeznaczone są dla dzieci i młodzieży.

Jazz

Jazz, kojarzony z klasyką, z piękną muzyką, z wachlarzem emocji, z nieograniczoną liczbą sposobów wyrażania siebie na scenie! doskonałe skojarzenia! zapraszam na zajęcia, które na podstawie techniki tańca jazzowego, z wykorzystaniem partnerowań, podnoszeń, elementów akrobatycznych, w połączeniu z różnymi środkami wyrazu artystycznego, m.in. elementami pantomimy, wypracują w ciele lekkość, wrażliwość i dużą potrzebę emanowania uczuciami, a także solidnie podniosą kondycję, zafundują dużą dozę wolności w formie wyrażania siebie. zajęcia dla dzieci i młodzieży, które wprowadzają technikę taneczną i gwarantują duże pole swobody na ekspresję siebie na swój unikatowy sposób.