Nasza misja

Celem naszej Akademii jest rozbudzenie, od najmłodszych lat, pasji do ruchu, do tańca. Chcemy zachęcać do aktywności fizycznej. Dlatego bardzo dbamy o to, by nasze zajęcia były ciekawe, motywujące i dostosowane do możliwości naszych podopiecznych. Chcemy zachęcać, a nie zniechęcać. Chcemy, by uczestnicy naszych zajęć mieli poczucie spełnienia. Uczymy bawiąc, odkrywamy talenty.

Chcemy pokazywać różnorodność tańca. Mamy nadzieję, że dzięki naszym lekcjom czy przedstawieniom, imprezom tanecznym, dzieci będą mogły w przyszłości dokonywać wyborów, jaki styl czy charakter tańca, aktywności fizycznej im najbardziej odpowiada.

W placówkach oświatowych prowadzimy m.in: nasz autorki program Taneczne Podróże i wystawiamy musicale z udziałem dzieci.  Od kilku lat organizujemy Roztańczone Mikołajki oraz przedstawienia taneczne dla dzieci z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca.

Naszym atutem są profesjonalni instruktorzy, animatorzy posiadający przygotowanie metodyczne i kierunkowe do prowadzenia zajęć oraz nasze programy, które cieszą się zaufaniem rodziców, dzieci i dyrektorów placówek od wielu lat.

Staramy się wciąż rozwijać i doskonalić, by oferować Państwu wysoką i niepowtarzalną jakość naszych zajęć i animacji. Radość, kreatywność, aktywność ruchowa – to cechy szczególne naszych zajęć i animacji.

Zapraszamy na zajęcia lub do zabawy z nami.