Aktualności

bądź na bieżąco z naszymi wydarzeniami

Wakacyjna Akademia Żywiołów

Program naszych półkolonii przewiduje aktywny wypoczynek z elementami wspierania rozwoju dziecka czyli pracą nad: pewnością siebie, kreatywnością, współpracą czy odwagą.

Proponujemy mnóstwo sportowych atrakcji ( taniec, olimpiadę sportów dziwnych, zajęcia z gimnastyki i jogi, gry i zabawy terenowe, gry zespołowe itp.) dzięki czemu nasi półkoloniści nie będą się nudzić a czas spędzony Z NAMI efektywnie wypełnimy. Jednym słowem zapewnimy świetną zabawę, wyżywienie (drugie śniadanie, obiad i podwieczorek) mnóstwo atrakcji a także profesjonalną opiekę.

Wakacyjna Akademia Żywiołów:

 1. Turnus Powietrze - uśmiechnij się
 2. Turnus Woda - odkryj swoją kreatywność
 3. Turnus Ogień - obudź w sobie olbrzyma
 4. Turnus Ziema - razem możemy więcej

CENA:
Cena promocyjna do końca maja: 490 zł, Cena niepromocyjna: 560 zł Zapisy: https://tiny.pl/tbtqg
Zadatek w wysokości 100 zł płatna w ciągu 3 dni roboczych od zgłoszenia uczestnika, pozostała kwota najpóźniej do 2 tygodni przed turnusem. Dane do przelewu: 64 1140 2017 0000 4502 1077 2947 Akademia Tańca i Animacji Just Dance w tytule przelewu wpisujemy: półkolonie i turnus oraz imię i nazwisko uczestnika.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: biurojustdance@gmail.com

 

 

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Balet, zumba kids - czyli aktywne wakacje w mieście

Wynajem dmuchanego zamku ze zjeżdżalnią

Urodzinki, komunie, przyjęcia ogrodowe, festyny

Dzieci uwielbiają skakać, bawić się i zjeżdżać w dół ze ślizgawki. Dmuchaniec może być super atrakcją na przyjęcie urodzinowe w ogrodzie, wesele lub poprawiny. Jeśli posiadamy przestronne pomieszczenie, może być postawiony w sali zabaw, w której są dzieci.

 

Zapewniamy:

 • dostarczenie urządzenia do najemcy,
 • montaż i demontaż urządzenia

1h wynajmu 200 zł plus koszty dojazdu. A na prywatne przyjęcia mamy mega promocją: do 4h - 207 zł, a do 48h - 357 zł.  Wynajem dmuchańca z animacjami ceny ustalamy indywidualnie

Sklepik z balonikami

na każdą okazję

 

Odbiór  ustalamy indywidualnie.

Mobilna Akademia Tańca i Animacji

Dojedziemy tam, gdzie chcecie

Wierzymy, że najważniejszy jest pierwszy krok, dlatego już od najmłodszych lat staramy się zachęcać dzieci do aktywności fizycznej. Nasze zajęcia i animacje są:

 • kolorowe i kreatywne
 • pełne aktywności sportowej
 • edukacyjne i różnorodne
 • działające na wyobraźnię
 • ciekawe i motywujące
 • poprawiające wiarę we własne możliwości
 • prowadzone przez pasjonatów

Zadzwoń lub napisz do nas, a przyjedziemy z naszymi zajęciami lub animacjami, tam gdzie chcesz: justdance@server205154.nazwa.pl

Pierwszy taniec

Zbliża się ślub? Zapraszamy na lekcje pierwszego tańca weselnego, podczas których profesjonalnie przygotujemy jednocześnie efektowną oraz odpowiednio dobraną do Państwa umiejętności choreografię. Dzięki temu będą czuć się Państwo komfortowo na parkiecie i wyglądać przy tym niczym zawodowi tancerze. Oprócz tego, oferujemy pomoc przy wyborze muzyki oraz tworzeniu składanek muzycznych. Cennik: 120 zł za 1h lub 400 zł - 4 wejścia.

Zapraszamy do rezerwacji terminów.