NASI INSTRUKTORZY

Sylwia Martys

Instruktor

to instruktorka, choreografka i tancerka zajmująca się stylami takimi jak: street dance, taniec towarzyski i High Heels. Z tańcem jest związana od 24 lat, a uczy od lat 10. W formacji i  solo odnosi wiele sukcesów na ogólnopolskich zawodach.  Jednym z ostatnich sukcesów był półfinał IV edycji Mam Talent. Wciąż rozwija swoje umiejętności jako tancerka oraz nauczyciel tańca u najlepszych choreografów  z całego świata.
Zaraża optymizmem i motywuje dzieci i młodzież do rozwijania swojej pasji. W prowadzenie zajęć, jak i w swoje choreografie, angażuje się całym sercem.

Urszula Ostach

Instruktor

tancerka, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku. Obecnie studentka Uniwersytetu Gdańskiego na wydziale filologii romańskiej. Od najmłodszych lat tańczyła na deskach Opery Bałtyckiej i Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Prowadziła zajęcia baletowe na Sopockim Hipodromie i szkółce gimnastyki artystycznej i baletu. A także jako nauczyciel baletu w Stowarzyszeniu Pieśni i Tańca DON-DON, przygotowując podopiecznych od strony tanecznej do cyklu koncertów umuzykalniających "Bajnutek". Ciągle rozwija swoje umiejętności na międzynarodowych warsztatach tanecznych.

Agnieszka Bzoma

Instruktor

z przyziemnych pobudek mgr Prawa i mgr Administracji, a w głębi duszy - tancerka z krwi i kości, szukająca stale prawdziwości ruchu w ciele i poza nim, aby nadać ram, charakteru i unikatowości dla eklektyzmu form artystycznego wyrazu. Dyplomowany instruktor sportu i tańca o specjalności taniec jazzowy. Od dziecka interesowała się tańcem. W wieku 16 lat występowała na dużej scenie Teatru Muzycznego w Gdyni. Zagrała w kilku spektaklach Teatru Muzycznego Junior, tj. „Byle nie zwariować”, „ Mały Książę”, „Młodsi Panowie Dwaj” i „Światło”. Równolegle tańczyła na deskach innych teatrów i podczas różnych przeglądów tanecznych w całym kraju wraz z zespołem reprezentacyjnym Marynarki Wojennej RP, „Róże Wiatru”. Nie poprzestała jednak na fascynacji tańcem współczesnym i teatrem tańca. Zaczęła rozwijać się i szkolić w innych technikach. Brała udział w warsztatach ze znanymi polskimi instruktorami, tj. Anią Jujką „YouYa”, Andrzejem Morawcem, Justyną Lichacy, Pawłem „Pablo” Krupą, Moniką Grzelak, Wojtkiem Krawczukiem, Natalią Wojdak, jak i zagranicznymi, m.in. Eszteką, Niako, Jean Claude Marignale oraz jej ulubioną Julią Mach. Szkoliła się też w Broadway Dance Center w NYC, gdzie mieszkała przez 7 miesięcy. Jako instruktor tańca prowadzi zajęcia stałe jak i warsztaty i wydarzenia cykliczne w studiach i szkołach zarówno w Trójmieście, Elblągu jak i okolicach.

Ania Ludwicka

Instruktor

dyplomowana, wszechstronna instruktorka tańca. Swoje pierwsze, taneczne kroki stawiała w tańcu towarzyskim. Z zespołem piosenki i tańca Don Don zwiedziła wszystkie trójmiejskie sceny teatralne. W zespole  poznała również technikę tańca klasycznego i współczesnego. Hip hop'em zaraziła się na warsztatach „Bruk". Szkoliła się pod okiem wielu wykwalifikowanych trenerów. Wciąż bierze udział w  warsztatach i szkoleniach tanecznych. Ania pracuje z dziećmi już od drugiego roku życia. Na jej zajęciach jest przede wszystkim wesoło. Oprócz tańca Ania uwielbia podróże, o których chętnie opowiada swoim podopiecznym.

Marcin Świniarski

Instruktor

Pierwsze kroki w tańcu towarzyskim zaczął stawiać w wieku 6 lat. Przez kilkanaście lat udało mu się zdobyć najwyższą klasę krajową A dwóch stylach - latynoamerykańskim i standardowym, odnotował w tym czasie kilka ogólnopolskich sukcesów, m. in. Mistrzostwo Polski w 2013 roku. Pozytywnie nastawiony na nowe doświadczenia i otwarty na inne style taneczne. Zdobywa wiedzę od międzynarodowych szkoleniowców, którą dzieli się z innymi, również z dziećmi. Na co dzień czerpie energię z małych rzeczy, stąd jego skłonność do zaraźliwego uśmiechu. Swoją przyszłość wiąże z tańcem, dlatego największą przyjemność sprawia mu każda minuta poświęcona na rozwój oraz kontynuację życiowej pasji.

Klaudia Herman

Instruktor

edukację taneczną rozpoczęła od stylów street dance’owych na Śląsku. W XXX LO w Krakowie, w klasie o profilu taneczno-teatralnym uczęszczała na zajęcia jogi, techniki tańca klasycznego, współczesnego, jazzu. Współpracowała m.in z Teatrem im. Witkacego w Zakopanem. Jest absolwentką Krakowskiej Szkoły Artystycznej, kursu choreografii. W pracy z dziećmi i dorosłymi wykorzystuje różnorodne techniki, miesza elementy street dance z tańcem współczesnym kładąc nacisk na grę aktorską, technikę i dobrą zabawę. Od czterech lat pracuje z dziećmi i uwielbia je z wzajemnością. Prowadzi warsztaty w różnych częściach kraju. Stawia na stały rozwój osobisty, zajmuję się również prowadzeniem eventów, animacji dla dzieci i pokazów tanecznych.

Aleksandra Kalinowska

Instruktor

Dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością taniec ukończony w Warszawie w Egurrola Dance Studio. Z wykształcenia magister dietetyki. Od najmłodszych lat związana z tańcem. Brała udział w licznych ogólnopolskich turniejach tanecznych w stylach takich jak Disco Dance, taniec współczesny, Hip hop. Od 6 lat uczy tańczyć najmłodszych jak i młodzież. Kocha pracę z dziećmi i to one dają jej największą radość. Taniec to nie tylko jej pasja, ale też sposób na życie. Kocha to co robi stara się zarażać dobrym humorem, optymizmem i pasją do tańca.

Magdalena Grzesiak

Instruktor

Animator z powołania. W 2010 uzyskała tytuł magistra inżyniera na Wydziale Chemicznym Politechniki Gdańskiej, a od 2009 roku pracuje z dziećmi jako animator. Zdobywała doświadczenie na eventach, zarówno dla dzieci, jaki i dorosłych, na terenie całej Polski. Specjalizuje się w animacjach urodzinowych i dokłada zawsze wszelkich starań, aby w ten szczególny dzień w roku, dzieci poczuły się wyjątkowo. Jej pasją są dekoracje balonowe oraz modelowanie baloników - potrafi wyczarować z nich wszystko.